Usługi rachunkowe Warszawa Wola

Wysoki standard usług księgowych oraz zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas głównymi priorytetami. Wiele klientów korzysta z oferowanej przez nas obsługi księgowej od samego początku działania naszego biura. Jest to dla nas bardzo duży powód do dumy, ponieważ świadczy to o ogromnym zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci, a także o tym, że nie zawiedliśmy ich oczekiwań.

Każdy nasz klient może liczyć na indywidualny pakiet usług, przygotowany z myślą o jego firmie. Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych spółek i osób fizycznych, prowadzenia pełnej księgowości wraz ze sporządzaniem bilansów oraz kompleksową ewidencją księgową, a także kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej i wyprowadzania zaległości.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym biurem księgowym, zapraszamy do kontaktu. Jeśli firma znajduje się w Warszawie przewidujemy możliwość dojazdu do naszych klientów.

logo-eu logo-innowacyjna

Umowa o dofinansowanie nr: UDA-POIG.08.02.00-14-008/14-00

Tytuł projektu: Usprawnienie świadczenia usług księgowych Partnerom biznesowym przez firmę E-TAX z Warszawy.
Okres kwalifikowalności wydatków: 01.11.2014 - 30.09.2015

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013

Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość